Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 2.00 X 199.02 RON fara TVA / buc 2 30500 MISAVAN INALBITOR 5L buc 5.00 X 16.00 RON fara TVA / buc 3 10115 PH MINI JUMBO NATUR 12/bax 1strat A bax 10.00 X 25.06 RON fara TVA / bax

Număr anunț
DA26258271
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 MARGINEA (CUI 18332509)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
728,64 RON
Valoare atribuită
728,64 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

728,64 RON

din 728,64 RON estimat