Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant de pentru maini alcool min 75% 5 litri 5litri 5 L 5L aviz avizat Cantacuzino NUMAR DE REFERINTA: 00143223. PRET DE CATALOG: 89,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 24455000-8 Dezinfectanti (Rev.2) DESCRIERE: PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO CU NR. 103/24.04.2020 Eficient impotriva bacteriilor si ciu... mai departe 16 Increase value Decrease value 89,00 1.424,00 * Preturile sunt exprimate in RON fara TVA
- Număr anunț
- DA26272750
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.424 RON
- Valoare atribuită
- 1.424 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.