Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO GRADUAL EXTREME, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 1 autoturism care apartine unei persoane juridice romane, inmatriculat permanent in Romania, Bucuresti, marca DACIA LOGAN, 1598 cmc, 62 kw, 2 locuri, masa maxima autorizata 1940 kg. an fabricatie 2008 , suma asigurata 3842 RON. Fransize: zero la daune partiale si la dauna totala. Perioada de asigurare: 12 luni, cu data de intrare in valabilitate a politei: SEPTEMBRIE 2020

Număr anunț
DA26284348
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
637,02 RON
Valoare atribuită
637,02 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

637,02 RON

din 637,02 RON estimat