Atribuită Cumpărare directă

Reparare pompa submersibila

Număr anunț
DA26267408
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE L&DD S.R.L. (CUI 4338838)
Cod CPV
50532100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat