Atribuită Cumpărare directă

Societatea noastra executa lucrari de deratizare la cele mai inalte standarte si cea mai buna calitate. Folosim aparatura de ultima generatie si substante avizate de catre ministerul sanatatii. Acestea sunt: ra total, ko rat etc

Număr anunț
DA26271731
Autoritate contractantă
Comuna Ion Corvin (CUI 5515059)
Furnizor / câștigător
BOG AMBIENTAL TEAM S.R.L. (CUI 41523961)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.649,70 RON
Valoare atribuită
50.649,70 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.649,70 RON

din 50.649,70 RON estimat