Atribuită
Cumpărare directă
alcool sanidor 30buc*6lei=180lei;gel hygienium 1l 50buc*65lei=3250lei;gel igienizant Dermex 730 18buc*23lei=414lei;gel Hygienium 300ml 10buc*23lei=230lei;servetele umede Detox 606buc*12lei=720lei;gerpostar 750ml 25buc*17lei=425lei;gerpostar1l 25buc*18lei=450lei;clorom 200buc/cut 25cut*35lei=875lei
- Număr anunț
- DA26303152
- Autoritate contractantă
- Gradinita Cu Program Prelungit Mica Sirena (CUI 5399396)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.544 RON
- Valoare atribuită
- 6.544 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.