Atribuită Cumpărare directă

C-EXV 40 (CEXV40) (CEXV-40) (C-EXV40) CARTUS TONER BLACK (6000 PAG) ORIGINAL CANON IR1143 IR 1133

Număr anunț
DA26284939
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR A MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 17577039)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.458,40 RON
Valoare atribuită
1.458,40 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.458,40 RON

din 1.458,40 RON estimat