Atribuită Cumpărare directă

Burete hemostatic din gelatina de origine animala, steril, resorbabil integral, produs Equimedical Olanda

Număr anunț
DA26276978
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
IMPARI LINE SRL (CUI 16241803)
Cod CPV
33620000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,50 RON
Valoare atribuită
372,50 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,50 RON

din 372,50 RON estimat