Atribuită Cumpărare directă

1) COS GUNOI PEDALA 10L - 20 BUC * 21.8487 lei 2) PULVERIZATOR 1L - 20 BUC * 6.7227 lei 3) GEL MAINI IGIENIZANT 5L - 2 buc * 142.8571 lei 4) DEZINFECTANT 5L BACTISEPT - 2 BUC * 42.0168 lei 5) DOZATOR SAPUN LICHID - 4 BUC * 29.4118 lei 6) COVOR USA - 10 buc * 15.1261 lei 7) LACAT 38G - 10 BUC * 3.3613 lei 8) BELCIUG LACAT - 20 BUC * 0.8403 lei 9) BANDA ADEZIVA PTR SEMNALIZARE 48MM*33M - 2 buc * 26.8908 lei 10) CUIE BETON - 20 BUC * 0.084 lei 11) CUIE BETON - 20 BUC * 0.1681 lei 12) DIBLU+HOLSURUB - 10 BUC * 0.1681 lei 13) DIBLU+HOLSURUB - 10 BUC * 0.1845 lei 14) HOLSURUB - 12 BUC * 0.5882 lei 15) HOLSURUB - 20 BUC * 0.3361 lei

Număr anunț
DA26305329
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUDA (CUI 29051860)
Furnizor / câștigător
ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.336,62 RON
Valoare atribuită
1.336,62 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.336,62 RON

din 1.336,62 RON estimat