Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, pentru 1 autoturism, inmatriculat permanent in Romania, Bucuresti, marca DACIA LOGAN, 1598 cmc, 64 kw, Clasa BM: B8 Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: septembrie 2020 Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare.
- Număr anunț
- DA26284426
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 954,76 RON
- Valoare atribuită
- 954,76 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.