Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. -------------------------- -- ------- MAGURA PRAJ.CAPSUNI 35G CU 5 SALAM SANDWICH TOAST KG KG 3,120 CARNE TOCATA PORC KG KG 6,820 MERE ROYAL GALA GR KG CI KG 30,320 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC BU 6 VARZA ALBA RO KG CI KG 13,520 CEAPA GALBENA RO KG CI KG 5,360 MORCOVI RO KG CI KG 5,340 TELINA RO. KG. C.I KG 6,640 ARNOS CUS-CUS 250G PG 10 ARNOS FRUNZULITE 200G PG 10 ARNOS GARTENE 200G PG 10 ARNOS PATRATE MICI 200G PG 10 BANEASA SPAGH.CU OU400G PG 6 DOBROGEA GRIS 500G PG 8 BARNI LAPTE 30G BU 4 BARNI LAPTE 150G BU 1 DIGESTA BISC.OVAZ 42G BU 100 ULKER PETIT B.LAPTE130G IF 7 HOCHLAND CASCAVAL CLASIC BU 3 AVI OUA COD 2 CLASA L 60 BU 2 CARNATI CABANOS 330G BU 7 CAMARA V.AMEST.LEG.CIORBA PG 4 BONDUELLE MAZARE CONGELAT PG 10 NAPOLA. SMANTANA GOSP.15% GL 3 NESTLE CHEERIOS 500G PG 8 mai putin
- Număr anunț
- DA26324836
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 6 (CUI 29116365)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.635,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.635,11 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.