Atribuită
Cumpărare directă
1 KIT INLOCUIRE TRUSA SANITARA FIXA 1BUC BUC 1 59.76 2 DISPENCER SAPUN LICHID 500ML BUC 2 13.94 3 DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE BIONET A15 X 1L BUC 4 45.15 4 TORK REFLEX ROLA PROSOP 300M DERULARE CENTRALA 473242 ROLA 6 25.50 5 PONS DEO WC 200ML BUC 5 14.98 6 CONDICA PREZENTA CADRE DIDACTICE COPERTA DUPLEX BUC 1 30.00 7 REGISTRU INTRARE IESIRE VERTICAL A4 BUC 1 16.90 8 CREION FOSFORESCENT CU GUMA IS434 BUC 12 0.42 9 AXENT DELTA BALLPEN PIX FARA MECANISM 1MM CORP TRANSPARENT BUC 50 0.74 10 CATALOG CLASA PREGATITOARE COPERTA IMIT PIELE BUC 1 23.85 11 CATALOG INVATAMANT PRIMAR COPERTA IMIT PIELE BUC 4 23.85 12 CATALOG INVATAMANT GIMNAZIAL COPERTA IMIT PIELE BUC 4 23.85 13 COS GUNOI PEDALA 10L BUC 5 26.47 14 MBS SACI 35L 30BUC/SET GROSI ROLA 5 4.72 15 ECONOMIX FOARFECA MANER PVC 22CM 40414 BUC 1 4.07 16 AXENT CUBE SUPORT BIROU ECHIPAT BUC 2 39.71 17 BICLOSOL 300 TABLETE/CUTIE 1KG CUT 1 71.85
- Număr anunț
- DA26288740
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CALINESTI (CUI 18995820)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.137,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.137,21 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.