Atribuită Cumpărare directă

TIPIZATE SCOLARE

Număr anunț
DA26287673
Autoritate contractantă
C.S.E.I. CHRISTIANA (CUI 3227394)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
812,03 RON
Valoare atribuită
812,03 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

812,03 RON

din 812,03 RON estimat