Atribuită
Cumpărare directă
Achiziționare măști de protecție și materiale sanitare consumabile la Primăria comunei Tătăruși, județul Iași, respectiv: - Dezinfectant suprafete alcool în recipente de 10 L; - Utilizare nediluată pentru igienizarea suprafetelor (domeniu public, birouri, institutii de invatamant, spatii industriale, mobilier, usi, spatii de locuit). - Produs avizat conform normelor UE (aviz de conformitate).
- Număr anunț
- DA26286444
- Autoritate contractantă
- COMUNA TATARUSI (CUI 4541408)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.064,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.064,90 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.