Atribuită
Cumpărare directă
1. DETERMINAREA EXPUNERII PERSONALULUI LA AGENȚI BIOLOGICI, LA CÂMP ELECTROMAGNETIC ȘI A NIVELULUI DE ILUMINARE : 26 PUNCTE DE MĂSURĂ X 350 LEI / PUNCT DE MĂSURĂ = 9.100 LEI 2.EMITEREA BULETINELOR DE EXPERTIZĂ PENTRU CATEGORIILE DE PERSONAL FUNCȚIONAR PUBLIC ȘI PERSONAL CONTRACTUAL : 2 BULETINE X 2.000 LEI / CATEGORIE DE PERSONAL =4.000 LEI
- Număr anunț
- DA26299651
- Autoritate contractantă
- CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
- Cod CPV
- 71600000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.100 RON
- Valoare atribuită
- 13.100 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.