Atribuită Cumpărare directă

Specificatii Tip produs: Tocator Putere: 400 W Capacitate: 0.8 l Trepte viteza: 1 Functie Turbo/Puls: Da Panou control: Mecanic Mod de operare: Functionare continua Stocare cablu: Da Accesorii: Disc pentru batut frisca, albus de ou Functii aparat Maruntire: Da Razuire: Nu Feliere: Nu Pasare: Nu Detalii tehnice Material vas: Plastic Material lame: Inox Culoare: Rosu Lungime cablu: 1.2 m Greutate (Kg): 1.22 Dimensiuni (mm): 250 x 195 x 195

Număr anunț
DA26099944
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
39721100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,04 RON
Valoare atribuită
126,04 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,04 RON

din 126,04 RON estimat