Atribuită Cumpărare directă

STROPITOARE CU CAPAC 10L STERK 2 buc CUTIE DEPOZITARE CUTE ANIMALS M 18L 8409000-2231 PLASTOR 4 cutie BANDA PLATA CREP 24MMX50M 96012420 CIRET 1 buc

Număr anunț
DA26288971
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,15 RON
Valoare atribuită
140,15 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,15 RON

din 140,15 RON estimat