Atribuită
Cumpărare directă
LUCART EASY GREEN V250 25X21,5, 20SET/CUTIE BUC 40,00 KOOBIC HARTIE IGIENICA ALBA, 2 STR. 125 FOI, 15 M, 72/SET SET 3,00 KOOBIC SACI MENAJ ULTRAREZISTENTI 35L/15BUC. LDPE rola 10,00 KOOBIC SAPUN GLICERINA LAPTE SI MIERE 5L bidon 2,00 KOOBIC DETERGENT GEAMURI 5 L bidon 2,00 PROSOP BUCATARIE, ALB, 2 STRATURI, 2 ROLE/SET, 11M/ROLA SET 10,00
- Număr anunț
- DA26291648
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CLUJ (CUI 17637157)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379,90 RON
- Valoare atribuită
- 379,90 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.