Atribuită
Cumpărare directă
DOMESTOS PROFESIONAL 5L 2061080 BUC 3 DEZINFECTANT GEL 5L BUC 2 HARTIE IGIENICA HOTEL 2 STRAT Buc 96 PROSOP HARTIE FIORE BUC 80 SAPUN LICHID 5L DULCEST BUC 1 SACI MENAJ 35L ULTRA REZISTENTI CAMI SET 13 SANO SACI SUPER OPTIMA 120L 10/SET BUC 50 ALCOOL SANITAR 500ML BUC 10 MANUSI MENAJ EXTREM ROBUST MIS Set 10 IGIENOL 750 ML CU PULVERIZATOR BUC 10 ACE 1L BUC 10 DETERGENT GEAM 5L ZAFFA BUC 1 CIF PROFESIONAL DETERGENT 5L 2064224 BUC 1
- Număr anunț
- DA26275664
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.804,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.804,86 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.