Atribuită Cumpărare directă

BRILLI SACI MENAJ 120L 10/SET SR GALBENI......... 4,5 LEI .... 50 BC MSV SACI 60L 50/set ......... 5,5 LEI .... 100 BC SACI MENAJ 120L 10/set SUPER REZISTENTI ....NEGRI................... 4.89 LEI .... 400 BC

Număr anunț
DA26294068
Autoritate contractantă
COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) (CUI 2614228)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.731 RON
Valoare atribuită
2.731 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.731 RON

din 2.731 RON estimat