Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Denumire produs U.M. Cantitate Pret fara TVA Total fara TVA 1 Masca protectie unica folosinta, 50 buc/set 60 27 1620 2 Dezinfectant de maini pe baza de alcool Etilic 75% 10L 10 143.06 1430.6 3 Dezinfectant de maini pe baza de alcool Etilic 75% 750ml 30 18.95 568.5 4 Dozator sapun lichid cu senzor ABS, 700 ml 10 146.88 1468.8 5 Dispenser sapun lichid, 850 ml 15 35.62 534.3 6 Covor Scraper Spiky, dimens. 60x90 cm 5 195 975 Total fara tva = 6597.20 lei
- Număr anunț
- DA26289633
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC ORTODOX "SFINTII ÎMPARATI CONSTANTIN SI ELENA (CUI 17954422)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.597,20 RON
- Valoare atribuită
- 6.597,20 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.