Atribuită Cumpărare directă

Switch 8 porturi (fara management de retea) - 36 bucăți Switch 16 porturi(fara management de retea) - 1 bucată Perioada de garanție acordată pentru produsele achiziționate este de 36 de luni de la livrare.

Număr anunț
DA26279685
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI 14581515)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410,40 RON
Valoare atribuită
1.410,40 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410,40 RON

din 1.410,40 RON estimat