Atribuită
Cumpărare directă
1 SET SPALAT WC MD.1#5945404001077 buc 17 7.1429 2 CAPAC WC PROFI ALB #6422612019418 buc 6 13.0252 3 MOP BUMBAC 200G buc 12 3.7815 4 PRONTO SPRAY CLASSIC 300+100MLbuc 2 13.3613 5 COS BIROU SELECT buc 5 5.4622 6 PUR APLLE FRESH 750ML #9000101371307 buc 2 5.7983 7 CIF CREMA CURATAT 500ML ORIGINAL#2000000101804#5996037000739 #8717163583531 #8711600992450 buc 10 6.6387 8 SWEET SACI MENAJ 35L/15MISAVAN #5903936010530 #6422768013650 buc 20 2.9412 9 BURETE VASE SWEET CANELAT 3BUC-SET buc 4 1.8487 10 BURETE METALIC 3BUC-SET #5903936001125 buc 4 1.8487 11 SAPUN DALAN RUFE 4X125GR 4BUC-PAC buc 3 7.1429 12 DILUANT NITRO 209 0.9L CUTIE METAL buc 1 13.0252 13 BANDA MARCARE 3M GALBEN NEGRU buc 2 25.1261 14 LAVETE UNIVERSALE SUCHI 27X28CM 40ML-ROLA SANO #7290005423567 #0854539006572 buc 2 23.1092 15 PULVERIZATOR 0.5L 635053 buc 6 4.1176 16 SWEET GALEATA +STORCATOR 14L buc 3 15.042 17 DASIL DET.900GR MANUAL FLORAL buc 2 8.3193 18 PROMAX LEMN PARCHET CLASIC 5L #5946039004730 buc 4 33.5294 19 PROMAX SOL.GEAM FRESH 5Lbuc 1 25.1261 20 SACI MENAJ 120L 10BUC/SUL buc 10 10 21 PERIE PRAF TELESCOPICA buc 3 4.958 22 COADA CROMATA CP #5202707986075 #3031444331877 #5945404014466 buc 6 4.958 23 PULVERIZATOR 0.5L 635053 #4892004350535 #5949034927486 buc 6 4.1176 24 PULVERIZATOR A 0.5L #4892004350528 #5949034927479 buc 1 4.958 25 GALEATA 5L-FARA CAPAC #6421937070074 #5999880112505 buc 12 2.9412 26 SWEET SACI MENAJ 35L/15MISAVAN #5903936010530 #6422768013650 buc 4 2.9412 27 BURETE METALIC 3BUC-SET
- Număr anunț
- DA26325647
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DACIA (CUI 22237467)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.582,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.582,19 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.