Atribuită
Cumpărare directă
CUTIE COMANDA +PROTECTIE CBO.150 include taxa timbru verde de 0.50 lei/buc 1 Buc 294.12 294.12 1500097 1552 RACORD DREPT MASCULIN/MASCULIN GENERAL 1"1/2X1"1/4-1552G000807 1 Buc 22.53 22.53 Mufa 1` 1/2 alama T454112 1 Buc 8.45 8.45 TABLOU MET 300X300X200 1 Buc 92.7 92.7 YT-8174 BANDA IZOLATOARE PVC 25MMX20MX0.19MM 2 Buc 4.69 9.38 70774 COLIERE PLASTIC ALBE 300MMX4.8MM 100BUC 1 SET 11.76 11.76 HO7RN-F 3X1.5 CBL 75 ML 3.17 237.75 NSYTRV502 BORNA CU SURUB 2PT, 50MM GRI include taxa timbru verde de 0.10 lei/buc 4 Buc 29.63 118.52 SINA DIN L=0.50M 1 Buc 2.75 2.75
- Număr anunț
- DA26277521
- Autoritate contractantă
- Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 797,96 RON
- Valoare atribuită
- 797,96 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.