Atribuită
Cumpărare directă
MASCA SUDURA CU CRISTALE LICHIDE SZ-MSTS2 BLUE 1 815857 FORCE 165 - INVERTOR SUDURA MMA TELWIN 1 ELECTROZI EXPERTIT 2.5X350 PAC 5KG 2 74499 DISC PENTRU STEEL & INOX 125X1.2MM 12 73403 LAMPA GAZ PIEZO 1 673947 Doza Gaz Lichid / V[l]: 0.4; Tip: Cu Limitator Debit 3 BEC ECO.STICK 11W/865 E 27 include taxa verde 0.85lei/buc 6 HO7RN-F 4X4 CBL 25 UZA00100 SET 3 ELECTROZI NIVEL ECL 2 MANSON PTR. CABLU NEARMAT 1KV SMH4 1.5-16-145249 1 XB4BD21 BOUTON TOURNANT include taxa timbru verde de0.05 lei/ buc 1 RELEU NIVEL FANTINI A 03 M 1
- Număr anunț
- DA26278184
- Autoritate contractantă
- Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.954,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.954,67 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.