Atribuită Cumpărare directă

Manusi de protectie din nitril, marimea M/L (100 bucati/cutie) - 300 bucati (3 cutii),necesare pentru protectia angajatilor INS- aparat central, detasati la Biroul Electoral Central in vederea organizarii si desfasurarii Alegerilor pentru autoritatile administratiei publice locale din data de 27.09.2020. Achizitionarea produselor/materialelor impotriva COVID-19 este importanta, in conditiile in care aceste produse fac parte din categoria echipamentelor /produsele necesare prevenirii si combaterii COVID-19. Produsele trebuie sa fie insotite de: Certificat de garantie, Declaratie de conformitate/Certificat de calitate. Termen de livrare: cel tarziu la data de 14.09.2020.

Număr anunț
DA26302768
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat