Atribuită Cumpărare directă

NVELOPA IARNA 215/65/R16 H DOT 2020 buc 16

Număr anunț
DA26298839
Autoritate contractantă
U.M.0460 RM.VALCEA (Inspectoratul de Jandarmi Judetean Valcea) (CUI 2649510)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.944,48 RON
Valoare atribuită
2.944,48 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.944,48 RON

din 2.944,48 RON estimat