Atribuită Cumpărare directă

KIT CARTUSE ORIGINALE CANON PG540 CL541 NEGRU SI COLOR*3 BUC CERNEALA ORIGINALA EPSON 101 PENTRU IMPRIMANTE EPSON L4150 L4160 L6060 L6170 L6190*4 BUC

Număr anunț
DA26326245
Autoritate contractantă
Comuna Brebu (Primaria Comunei Brebu) (CUI 3227629)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,89 RON
Valoare atribuită
647,89 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,89 RON

din 647,89 RON estimat