Atribuită
Cumpărare directă
29 pachete care vor contine:1 buc - HAPPY CAMPERS. Student Book, Workbook. Clasa I; 1 buc - ZOOM SUR LA ROUMANIE. Limba franceza. Caiet de activitati pentru clasa I; 1 buc - CAIETUL ELEVULUI. COMUNICARE IN LIMBA ROMANA. CLASA I. VOL. I; 1 buc - CAIETUL ELEVULUI. COMUNICARE IN LIMBA ROMANA. CLASA I. VOL. II; 1 buc - ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE. Caiet de lucru pentru clasa I. reeditare; 1 buc - SUNT CEL MAI BUN LA MATE. Exercitii si probleme. 7-8 ani.
- Număr anunț
- DA26310052
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.856 RON
- Valoare atribuită
- 1.856 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.