Atribuită Cumpărare directă

CANTONAMENT SERBIA - BELGRAD HOTEL: VIZURA SPORT (Cara Dusana, No 105, Zemun) Perioada: 17-27.09.2020 6 Dbl + 6 Sgl Nr participanti: 18 persoane Tarif: 12.519,00 Eur 1 Eur = 4.90 Ron

Număr anunț
DA26283636
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV ORASENESC VOLUNTARI 2005 (CUI 39538880)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI 9482566)
Cod CPV
98341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.343 RON
Valoare atribuită
61.343 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.343 RON

din 61.343 RON estimat