Atribuită
Cumpărare directă
J JGH 165 Jgheab 3009 L=4m,24 buc x 49,16Ron(pret fara TVA); CRL tip1 165 Carlig 165 Ral 3009,126 buc x 6.30Ron(pret fara TVA); IMB 165 Imbinare jgheab 3009,22 buc x 10.08Ron(pret fara TVA); CAP 165 Capac 3009,4 buc x 10.08Ron(pret fara TVA); J BUR 100 Burlan 3009,8 buc x 37.81Ron(pret fara TVA); BRT 100 Bratara 3009,16 buc x7.56Ron(pret fara TVA); J PRL 100 Prelungitor 3009,8 buc x15.12Ron(pret fara TVA); RJB 165 Racord jgheab burlan 3009,8 buc x16.80Ron(pret fara TVA); COT 100 Cot 3009,16 buc x10.92Ron(pret fara TVA); EVA 100 Element evacuare 3009,8 buc x12.60Ron(pret fara TVA).
- Număr anunț
- DA26305095
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- LUCLAR CONSTRUCT SRL (CUI 37269602)
- Cod CPV
- 44112500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.190,04 RON
- Valoare atribuită
- 3.190,04 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.