Atribuită Cumpărare directă

Cotituri, reductii si accesorii de tevarie: -PPR ALB COT PERETE 20MM 1.2 90GR; -ADAPTOR REDUS EXC PP D32 40; -COT PP D40 67GRD; -COT PP D40 45GRD; -COT PP D110 87GRD; -PPR ALB COT 20MM 90GR INT INT; -PPR ALB COT 20MM 45GR INT INT; -DOP PP D110.

Număr anunț
DA26303957
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44167300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30,18 RON
Valoare atribuită
30,18 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30,18 RON

din 30,18 RON estimat