Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 HARTIE IG.CELULOZA SOFFY 8+2 #6425146000198 buc 8 6.3025 2 HARTIE IG.PUFINA LUX GRADINA DE TRANDAFIR #6422295000154 buc 1 9.6639 3 HARTIE IG.PUFINA LUX ALB DELICAT 8 ROLE #6422295000840 buc 1 9.6639 4 HARTIE IG.PUFINA LUX PROSPETIME #6422295000826 buc 4 9.6639 5 PROSOP SOFFY MEGA XXL #6425146001072 buc 6 4.958 6 LAVETA UNIVERSALA PERFORATA #5996306052179 buc 3 4.1176 7 BURETE VASE SWEET CANELAT 3BUC-SET #5949033009831 buc 8 1.8487 8 SWEET SACI MENAJ 35L/15MISAVAN #5903936010530 #6422768013650 buc 60 2.9412 9 ANTI-KALK ELECTRICE 500ML #7290014005808 buc 1 6.6387 10 BURETE METALIC 3BUC-SET #5903936001125 buc 4 1.8487 11 CIF CREMA CURATAT 500ML ORIGINAL#2000000101804#5996037000739 #8717163583531 #8711600992450 buc 7 6.6387 12 CIF CREMA CURATAT500ML CITRUS#2000000101767#5996037000753 #8711700522960 #8717163583555 #5000186735012 buc 9 6.6387 13 FARAS PT CURATANIE#5945404002067#5945404008991 #5999880115384 #6421937060075 #5999880115988 buc 6 3.2773 14 SILAN LAVENDER GARDEN 1850 ML #9000101091489 buc 2 12.521 15 PRONTO SPRAY CLASSIC 300+100ML #8412400021394 #5000204674088 #5000204822861 #5000204922318 buc 6 13.3613 16 SILAN LAVENDER GARDEN 1850 ML #9000101091489 buc 2 12.521 17 DOMESTOS PINE FRESH 750 ML#2000000102375/5996037079797 #8717163083338 #5000186481018 #8710522483190 buc 20 9.1597 18 SWEET SACI MENAJ 120/10MISAVAN #0590393601972 #5903936001972 #6422768013681 #5903936014262 buc 25 5.7983 19 SWEET SACI MENAJ 60L/10MISAVAN #5903936010547 #6422768013667 buc

Număr anunț
DA26291140
Autoritate contractantă
COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) (CUI 4436925)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.420,67 RON
Valoare atribuită
1.420,67 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.420,67 RON

din 1.420,67 RON estimat