Atribuită Cumpărare directă

10 1035912 HOFF BEC LED A60 9W E27 CW BUC 50,00 8,98 377,31 71,69 20 1048686 HOFF FR PRIZA SCHUKO SI... mai departe

Număr anunț
DA26274757
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
885,83 RON
Valoare atribuită
885,83 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

885,83 RON

din 885,83 RON estimat