Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARARE MANOPERA: OG INLOCX2 DISC DE FRANA FATA+PLACUTE 1.5H X 105.04 LEI; OS TEST DE FRANA PE STAND CU ROLE 1H X 25.21 LEI; PIESE PLACUTE FRANA FATA 1BUC X 269.07 LEI; SPRAY CURATATOR FRANE 0.50 X 20.30 LEI; SPRAY VASELINA CUPRU 0.20 X 52.20 LEI; DISC FRANA FATA 2BUC X 482.04 LEI; BEC 12V/16W UF MIJLOCIU 1BUC X 6.34 LEI TOTAL SERVICII: 1442.85 LEI
- Număr anunț
- DA26314586
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50116200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.442,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.442,85 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.