Atribuită Cumpărare directă

42 pachete care vor contine: 1 buc - FISE DE LUCRU. CHIMIE. Clasa a VII-a; 1 buc - LECTIA DE MATEMATICA. Teorie. Aplicatii. Clasa a VII-a; 1 buc - MOMENT ORTOGRAFIC. Culegere de exercitii. Caiet de activitati. Clasele V-VIII; 1 buc - 100 DE TESTE DE LIMBA ROMANA. 10 intrebari in 10 minute. Caiet de activitati. Clasele V-VIII; 1 buc - DOINE, PASTELURI, POEZII POPULARE. Vasile Alecsandri; 1 buc - ALEXANDRU LAPUSNEANU. Constantin Negruzzi. reeditare.

Număr anunț
DA26315411
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.367,96 RON
Valoare atribuită
2.367,96 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.367,96 RON

din 2.367,96 RON estimat