Atribuită Cumpărare directă

RADIATOR RACIRE MOTOR BMC COD 53RS200973

Număr anunț
DA26273568
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
LEADER AUTO PREMIUM SRL (CUI 29130378)
Cod CPV
44621100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.700 RON
Valoare atribuită
3.700 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.700 RON

din 3.700 RON estimat