Atribuită
Cumpărare directă
Raport de Evaluare 10 masini: 1. Autovehiculul marca: BMW X5, serie şasiu: WBAFF41090L040071, an de fabricaţie: 2007; 2. Autovehicul marca: Mercedes-Benz S350 4Matic, serie şasiu: 1MDD2210871A215477, an de fabricaţie: 2008; 3. Autovehicul marca: BMW 420D, serie şasiu: WBA3U11060P719781, an de fabricaţie: 2015; 4. Autovehiculul marca: AUDI A6, serie şasiu: WAUZZZ4G8CN020543, an de fabricaţie: 2012; 5. Autovehiculul marca: BMW 740D Xdrive, serie şasiu: WBAKC01060C899361; 6. Autovehiculul marca: BMW X1 Xdrive 180, serie şasiu: WBAVN11040VN21248, an de fabricaţie: 2010; 7. Autovehiculul marca: BMW Seria 5, serie şasiu: WBAFW11040C648952, an de fabricaţie: 2010; 8. Autovehiculul marca: BMW X6, serie şasiu: WBAFH01060L468781, an de fabricaţie: 2011; 9. Autovehiculul marca: ASTON MARTIN V8 VANTAGE, serie şasiu: SCFEFBAC2AGC14347, an de fabricaţie: 2010; 10. Autovehiculul marca: AUDI A7, serie şasiu: WAUZZZ4GXBN010210, an de fabricaţie: 2010. depozitate în localitatea Pantelimon, jud. Ilfov.
- Număr anunț
- DA26284442
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala de Administrare a Bunurilor Indisponibilizate (CUI 36461480)
- Furnizor / câștigător
- CORAL GALLERY S.R.L. (CUI 17851257)
- Cod CPV
- 71324000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.