Atribuită
Cumpărare directă
1 MEISTER-GEL PENTRU CURATAREA SI IGIENIZAREA TOALETEI*1 L LITRUL 250 2 DETARTRANT FORTE 1 L EASY CLEAN LITRUL 250 3 SOLUTIE PENTRU GEAM CU PULVERIZATOR*750 ML FLACON 250 4 SACI MENAJERI NEGRI,LDPE,24 MICRONI,120 L*10 BUC/ROLA,70*100 CM,266 G/ROLA,25 ROLE/BAX ROLA 200 5 SACI MENAJERI NEGRI,POLIETILENA HDPE,35 L*50 BUC/ROLA,6 MICRONI,60*50 CM,160 G/ROLA,50 ROLE/BAX ROLA 300 6 BONUX DETERGENT MANUAL PULBERE*400 G/PUNGA PUNGA 200 7 MOP BUMBAC CU FIRE SPIRALATE*250 G BUC 100 8 MATURA PLASTIC PUNTO,CU 5 RANDURI DE FIRE,DIMENSIUNI: 29*5 CM,ÎNĂLȚIMEA FIRULUI: 7.5 CM,GREUTATE: 136 G BUC 5 9 SOLUTIE DE MOBILA SPRAY-SANO FURNITURE AEROSOL*300 ML/FLACON FLACON 150 10 SACI RAFIE ALBI BUC 20 mai putin SWEET HOME-SACI MENAJERI NEGRI,POLIETILENA LDPE,60 L*10 BUC/ROLA,28 MICRONI,225 G/ROLA ROLA 10 2 GĂLEATĂ CU CENTRIFUGĂ +MOP+COADA METALICA BUC 1 3 STERGATOR METALIC PENTRU GEAM CU LAMELA CAUCIUC SI BURETE,MANER TELESCOPIC*95 CM BUC
- Număr anunț
- DA26302412
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.843,60 RON
- Valoare atribuită
- 5.843,60 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.