Atribuită Cumpărare directă

Placa video Gigabyte GeForce RTX 2070 WINDFORCE 2X 8G, 8GB, GDDR6, 256-bit [GV-N2070WF2-8GD]

Număr anunț
DA26302564
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.399,15 RON
Valoare atribuită
8.399,15 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.399,15 RON

din 8.399,15 RON estimat