Atribuită Cumpărare directă

Fata de Perna PPSB 50x70 cm - 10 buc

Număr anunț
DA26297716
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
39512500-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,60 RON
Valoare atribuită
133,60 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,60 RON

din 133,60 RON estimat