Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ PIESE DE SCHIMB AUTO DACIA NISSAN ȘI SUBARU CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR. ADV1167985 DIN 08.09.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE DIN ANUNŢ, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SITUAȚIE CENTRALIZATOARE PIESE DE SCHIMB AUTO ȘI MATERIALE DE ÎNTREȚINERE ANEXA LA NR. 2562348 DIN 07.09.2020 PRECUM ȘI CU PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII,OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR.145 TRANSMISĂ ÎN DATA DE 09.09.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563972 DIN 11.09.2020. PRODUSELE SUNT NECESARE BUNEI DESFĂŞURĂRI A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE UNITĂŢII - ASIGURAREA EFECTUĂRII REPARAŢIILOR CURENTE ȘI DE MENTENANȚĂ,ÎN CADRUL ATELIERULUI AUTO PROPRIU, PENTRU MIJLOACELE AUTO DIN DOTAREA UNITĂŢII, FIIND CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020.
- Număr anunț
- DA26326368
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.785,86 RON
- Valoare atribuită
- 8.785,86 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.