Atribuită Cumpărare directă

1 00016964 *EMAIL IDEEA GALBEN 0.75L BUC 4.000 15.12 2 00016971 *EMAIL IDEEA ALBASTRU MEDIU 0.75L BUC 2.000 15.12 3 00389241 PENSULA ITALIA 40MM SMT BUC 4.000 3.19 4 00016961 *EMAIL IDEEA ROSU 0.75L BUC 4.000 15.12 5 00016959 *EMAIL IDEEA ALB POLAR 0.75L BUC 2.000 15.12 6 00305388 *DILUANT KOBER D551-P 0.9L BUC 2.000 8.39

Număr anunț
DA26273104
Autoritate contractantă
GRADINITA cu P.P. MAMARUTA (CUI 17968517)
Furnizor / câștigător
PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,98 RON
Valoare atribuită
210,98 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,98 RON

din 210,98 RON estimat