Atribuită Cumpărare directă

Toner HP 8543X-c cartus toner negru compatibil HP pt LaserJet=30.000 pag; cartus toner negru compatibil Xerox 25.300 pag

Număr anunț
DA26320451
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IALOMITA (CUI 9677975)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.185 RON
Valoare atribuită
1.185 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.185 RON

din 1.185 RON estimat