Atribuită Cumpărare directă

TONERE

Număr anunț
DA26280504
Autoritate contractantă
SCOALA ALEXANDRU CEL BUN BERZUNTI (CUI 23122767)
Furnizor / câștigător
DIGIT-ALL SRL (CUI 22688629)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.234 RON
Valoare atribuită
1.234 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.234 RON

din 1.234 RON estimat