Atribuită Cumpărare directă

0 2024252 KIT RIGOLA PP SPARK2 1000X125X70 NISIPIU BUC 8,00 36,65 246,39 46,81 20 4016006 GR.PORT.89191GRANITE LIG.BEIGE 33,3X33,3 CUT 5,00 36,42 153,03 29,07 30 4000332 ADEZIV CERESIT CM 17 25 KG BUC 4,00 66,99 225,18 42,78 40 1010384 DISC DIA CU SEGMENTE PROFI 125MM LT08721 BUC 2,00 29,04 48,81 9,27 50 7004750 DISC DIA 180MM CREST 8714 LT08714 BUC 2,00 41,60 69,92 13,28 60 5008895 QUARTZ KIT 6 MARO INCHIS 2 KG BUC 2,00 9,57 16,08 3,06 70 4004862 DISTANTIERE 3MM (200BUC) PUN 1,00 4,90 4,12 0,78

Număr anunț
DA26303278
Autoritate contractantă
UNITATE DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DOMNESTI (CUI 4971952)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
763,53 RON
Valoare atribuită
763,53 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

763,53 RON

din 763,53 RON estimat