Atribuită
Cumpărare directă
ADEZIV STICK 8GR 3*2.52 LEI BATERII VARTA R6 4*2.94 LEI DOSAR PLIC STD 20*0.42 LEI DOSAR SINA PVC 20*0.5 LEI DOSAR SINA STD 20*0.42 LEI ECUSON VERTICAL 31*1.26 LEI FOARFECA MAPED 3*4.2 LEI H.XEROX A4 1*12.61 LEI LANTERNA 2*6.72 LEI MARKER PERMANENT BIC 5*3.78 LEI PIX BIC 60*0.84 LEI PIX DACO BASIC 30*0.42 LEI PLASTILINA 5C 2*2.52 LEI PLIC B4 BURDUF 5CM 50*1.01 LEI RIGLA 30CM 5*0.84 LEI SACI FOLIE 30*1.68 LEI SFOARA IUTA 2*3.36 LEI
- Număr anunț
- DA26306118
- Autoritate contractantă
- COMUNA PRIBOIENI (Primaria Priboieni Arges) (CUI 4654768)
- Furnizor / câștigător
- SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322,69 RON
- Valoare atribuită
- 322,69 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.