Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare pachet papetarie pt votul din 27.09.2020 : TUSIERA - 12 BUC, TUS - 8 BUC, AGRAFE - 4 BUC, SCOTCH - 4 BUC, BURETIERA - 8 BUC, DOSAR PLIC - 40 BUC, LIPICI - 4 BUC, MARKER - 4 BUC, PIX - 36 BUC, PLIC C4 - 8 BUC, PLIC C5 - 12 BUC, PLIC BURDUF - 12 BUC, SFOARA - 4 BUC, H.IGIENICA - 10 BUC, SACOSE - 3 BUC, SACI - 16 BUC, SAPUN LICHID - 4 BUC, FOLIE PVC - 40 BUC, FOARFECE - 4 BUC, MASTI PROTECTIE - 300 BUC, DEZINFECTANT - 4 BUC, ROLE HARTIE - 3 BUC
- Număr anunț
- DA26304772
- Autoritate contractantă
- COMUNA SURAIA (PRIMARIA COMUNEI SURAIA JUD. VRANCEA) (CUI 4350610)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSAL IMPEX SRL (CUI 1445031)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.336,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.336,83 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.