Atribuită
Cumpărare directă
Saci menajeri 120 litri set 200 2.4 Saci menajeri 60 litri set 100 1.3 Saci menajeri 35 litri set 200 1 Detergent pardoseli (bidon 5 litri) buc 40 10.2 Domestos 0,75 litri buc 50 5.2 Detergent vase - buc 20 4.98 Detergent geamuri buc 40 4.4 Detergent baie degresant buc 30 9 Sapun solid buc 50 1.1 Prosop bucatarie rola 100 2.25 Matura sorg buc 50 12.2 Lavete praf buc 20 3 Mop buc 50 3.2 Cloramina buc 5 28 Detergent vase - buc 25 3.98 Odorizant WC buc 80 5.45 Detergent solutie curatat aragaz buc 15 7
- Număr anunț
- DA26326727
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.914,10 RON
- Valoare atribuită
- 3.914,10 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.