Atribuită Cumpărare directă

Pulverizator profesional 750 ml. Datorita gradatiilor sale este foarte eficient pentru folosirea solutiilor ce trebuiesc diluate. Pulverizator profesional, practic si rezistent.

Număr anunț
DA26291535
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD (CUI 3519755)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,80 RON
Valoare atribuită
268,80 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,80 RON

din 268,80 RON estimat